Květen 2015

6x22 - I'm Thinking of You All the While - Captures

20. května 2015 v 12:54 | Nina |  »GALLERY UPDATE«


GALLERY LINKS:
Domů > The Vampire Diaries (2009 - 2015) > Season 6 (2014 - 2015) > Screencaptures > Episode Screencaps > 6x22 - I'm Thinking of You All the While

6x21 I'll Wed You in the Golden Summertime - Captures

20. května 2015 v 12:50 | Nina |  »GALLERY UPDATE«


GALLERY LINKS:
Domů > The Vampire Diaries (2009 - 2015) > Season 6 (2014 - 2015) > Screencaptures > Episode Screencaps > 6x21 - I'll Wed You in the Golden Summertime

Paul Wesley o odchodu Niny z TVD!

19. května 2015 v 12:42 | Nina |  »OTHER & NEWS«

Paul Wesley se vyjádřil k odchodu Niny Dobrev z The Vampire Diaries.

"Samozřejmě to bude obrovská nostalgie. Už nikdy to nebude stejné," řekl Paul magazínu People na akci The Humane Society. "Vůbec nemám tušení co se bude další rok dít, ale očividně je na stole nějaký plán. Myslím, že to bude velmi zajímavé. Jsem zvědavý co si na bratry připravili."

Paul ale přiznal, že je šťastný, že se Nina posune dál. "Vím, že je moc ráda. Chtěla se posunout dál a začít novou kapitolu jejího života což je úplně pochopitelné."


Caroline Dries for E!Online

18. května 2015 v 13:02 | Nina |  »OTHER & NEWS«
Po odvysílání finálové epizody vyšlo hned několik rozhovorů s výkonnými producentkami seriálu a jako první si můžete přečíst odpovědi na otázky od Caroline Dries pro E!Online.

V té poslední scéně to vypadalo tak, jako kdyby Mystic Falls zasáhla apokalypsa.
O tomto vás necháme přemýšlet celé léto? co se stalo Mystic Falls bez Eleny? Odpověď na tuto otázku dostaneme v premiéře další série, ale skok v čase je součástí vyprávění a příběhu 1. epizody. Proč jsou tam zakrytá okna? Proč jsou všude odpadky? Co se tam stalo? Proč Damon stojí na vršku hodinové věže a vypadá tak naštvaně?

Můžete nám prozradit jak daleko v budoucnosti se to odehrává?
Zatím to držíme v tajnosti. Všechno se odhalí v premiérové epizodě a dostanete odpovědi na všechny otázky.

Bude se celá série odehrávat v budoucnosti nebo budeme skákat v čase tam a zpět?
Doběhneme do toho časového období. Bude to dávat větší smysl až uvidíte premiérovou epizodu, ale po ní už zůstaneme v tomto čase.

Kacíři byli konečně vypuštění do světa. Stanou se novými záporáky další série? Velmi mě děsí pomyšlení, že se možná pokusíte překonat Kaie.
Já vím! U jejich kormidla je Lily Salvatorová, která je neuvěřitelně děsivá, protože má schopnost manipulovat svými syny. Konfliktem 7. série se stane bratři Salvatorovy vs. jejich matka a její "rodinka". Budou to 2 frakce bojující proti sobě.

Co nám můžete říct o tom, jak se Damonovi a ostatním daří bez Eleny? Čí žal nás nejvíce překvapí?
Neuvidíme moc žalu, kromě toho Alaricova, který oplakává ztrátu své budoucí rodiny. Ale Elena odešla v dobrém se všemi a myslím si, že je při rozlučkách inspirovala. Spíš je její slova posilnili a proto je tam míň žalu. Také se cítí svobodní mít vlastní životy. Zaručila jim to.

Když už mluvíme o Alaricovi, jsem si celkem jistá, že vám nikdy neodpustím, že jste mě donutili dívat se jak se chtěl střelit do hlavy.
Bylo to opravdu srdcervoucí. Vtipné je to, že jsme věděli, že Jo zemře u oltáře už od začátku série. Věděli jsme to ještě předtím, než jsme tuto postavu obsadili a zjistili co se z toho vyklube. Když jsme se k tomu dostali a ono se to stalo, bylo to daleko složitější. Ale velmi se to hodilo do příběhu.

Je to asi ta nejničivější věc, kterou jste za celý seriál udělali.
(smích) Souhlasím.

Na začátku epizody spustil Tyler svoji vlkodlačí kletbu a ta scéna byla opravdu dojemná, ale opravte mě jestli se mýlím, ale neviděli jsme ho opustit město, že? Jak vysvětlíte absenci Michaela Trevina?
Ve skutečnosti z města odešel. Vysvětlíme to v 7. sérii a bylo to ve scéně, kterou jsme nakonec vystřihli kvůli nedostatku času. Naskočil do Jeremyho auta a odešel s ním, aby ho osud vlkodlaka udělal vyjímečným. Byl to jeho osud a teď s Jeremym loví upíry.

Na tento spin-off bych se určitě podívala.
(smích) Já taky!

Opravdu se mi líbil návrat Jeremyho! Byl ještě někdo, s kým jste chtěli, aby se Elena rozloučila, ale nemohlo se to z nějakého důvodu uskutečnit?
Zůstal ještě někdo naživu? To si nemyslím! Jeremy je asi jediný, který v jejím životě zůstal naživu. (smích) Takže byl velkým překvapením.

Budoucnost Stefana a Caroline vypadá velmi nadějně - momentálně jeden z mála šťastných a nadějných příběhů v seriálu. Co nám můžete říct o tomto vztahu v další sérii?
Tento vztah se v 7. sérii stane srdcem i duší seriálu. Budete jim fandit a sice tam bude proti nim stát pár vnějších konfliktů, oni budou odhodlaní bojovat jeden za druhého. Uvidíte je velmi často.

Kterou rozlučkovou scénu bylo nejtěžší napsat?
Pravděpodobně rozlučka Stefana a Eleny, protože jejich vztah je velmi bohatý. Bylo velmi těžké to dát dohromady a nechat je rozloučit se. Jak se s někým takovým vůbec začnete loučit? Ale všechny scény byli krásné. Moje oblíbená je ta, ve které Bonnie nechá levitovat peří na Elenino přání a vidět ten úžas v Elenině tváři. Připomnělo mi to nevinnost první série a uvědomila jsem si jak daleko se dostali.

Když už mluvíme o Stefanovi a Eleně, líbilo se mi jak Stefan přiznal, že mu Elena pomohla znovu se sblížit s Damonem a to je důvod, proč pro něho byla tak důležitá. Bylo důležité ujasnit si v jakém stavu se seriál nachází po všech těch sériích, které byli zaměřené na milostný trojúhelník.
Ano, byl to náš způsob jak ocenit vztah Stefana a Eleny a také zacelit to, co se stane jednomu z největších příběhů lásky v 7. sérii a my se vrátíme zpět k základnímu vztahu Stefana a Damona a k jejich bratrské lásce.Nina for E!News - Video-Interview

15. května 2015 v 13:23 | Nina |  »VIDEOS«
Nina se v tomto videorozhovoru vyjádřila ke spekulacím o tom, že ze seriálu odešla kvůli rozchodu s Ianem Somerhalderem.


PŘEKLAD:

Redaktorka: Napsalo se hodně článků, ve kterých se spekulovalo o tom, že odcházíš kvůli Ianové svatbě. Co na to všechno říkáš?
Nina: (smích) Dívejte se...
Redaktorka: Jak jste to zvládli tak profesionálně? Musím říct, že jste to zvládli velmi dobře a dokázali jste spolu pracovat i po rozchodu. Většina lidí se po rozchodě rozdělí a jdou si svými vlastními cestami a vy dva jste spolu museli sdílet práci.
Nina: Ano a myslím, že jsem to už předtím řekla. Nerozešli jsme se kvůli tomu, že se stalo něco zlého nebo kvůli absenci lásky či přátelství. Mám ho ráda a naše přátelství je pořád silné a myslím si, že je úžasný a záleží mi na něm a to se nezměnilo. A ano, pracujeme spolu a je to fajn. Byli jsme přátelé už dlouho předtím než jsme se dali dohromady a stále jsme. Když jsem se dozvěděla o svatbě, pomyslela jsem si, že je to úžasné a vypadají šťastně a já jsem taky šťastná a nechápu, proč by to měl být problém. Toto drama vytváří mědia a ne my.

Omluva!

15. května 2015 v 13:13 | Nina
Omlouvám se za mou neaktivitu tento týden, ale vůbec jsem neměla na přidávání fotek čas tak jsem aspon pridala pár videí a dneska přidám zas jen videa. Mám toho ted moc a vůbec nestíhám chodit na blog. Tak se prosím nezlobte :) hned jak bude více času tak vše doplním.

Nina on Team Coco

13. května 2015 v 9:46 | Nina |  »VIDEOS«