Duben 2015

6x19 - Because - Captures

29. dubna 2015 v 13:31 | Nina |  »GALLERY UPDATE«


GALLERY LINKS:
Domů > The Vampire Diaries (2009 - 2015) > Season 6 (2014 - 2015) > Screencaptures > Episode Screencaps > 6x19 - Because

Past Layout #002

29. dubna 2015 v 13:08 | Nina |  »PAST LAYOUTS«

Konečně jsem se dostala k tomu abych zveřejnila můj nový layout, který mi udělala úžasná grafička Beb.
Z layoutu jsem naprosto nadšená, takový styl jsem na blogu ještě něměla takže je to trochu změna.
Beb. použila fotku z mého snad nejoblíbenějšího photoshootu Niny a jsem moc ráda, že použila právě tuhle fotku.
Nevím co víc bych k tomu dodala, Beb. ještě jednou tímto děkuji a doufám, že i vám se nový layout líbí.


6x21 I'll Wed You in the Golden Summertime - Stills

29. dubna 2015 v 12:59 | Nina |  »GALLERY UPDATE«

Objevilo se celkem hodně stillů k nové epizodě 6x21 - I'll Wed You in the Golden Summertime.
Nině to tam hrozně sluší po dlouhé době má zase rovné vlasy, těším se moc na svatbu Jo a Alarica, určitě to bude skvělý díl.


GALLERY LINKS:
Domů > The Vampire Diaries (2009 - 2015) > Season 6 (2014 - 2015) > Episode Stills > 6x21 - I'll Wed You in the Golden Summertime


Spoiler (TV.com)

24. dubna 2015 v 12:38 | Nina |  »OTHER & NEWS«

Na serveru tv.com se objevil krátký spoiler k závěrečným epizodám 6. série.

Když Nina Dobrev opouští The Vampire Diaries, znamená to, že si Elena vezme lék na upírství?

No, rozhodně to vypadá, že si Elena vezme lék na upírství, že ano? (Obzvlášť po tomhle sneak-peeku, kde Elena sní o dětech s Damonem). Nemůžeme potvrdit, jestli se Elena nakonec stane člověkem či zůstane upírem, avšak Damonovo rozhodnutí zdali jí lék dát (či nedat) bude mít "obrovský dopad" - a to nejen pro Elenu, ale pro všechny v seriálu, sdělila výkonná producentka Caroline Dries.


6x22 - I'm Thinking of You All the While - Synopsis

23. dubna 2015 v 12:44 | Nina |  »S6 - SYNOPSIS«

Sbohem Mystic Falls - na bohaté svatbě Alarica a Jo situace nabere dramatický spád, když se objeví nepozvaný host a Elena se ocitne ve velkém nebezpečí. I přesto, že jí Matt radí, aby odešla z města, vzdorovitá Bonnie vezme věci do vlastních rukou, když se ocitne na konci zvráceného plánu. Když Stefan a Caroline dosáhnou emocionální křižovatku v jejich vztahu, Tyler se setká s Liv a musí čelit rozhodnutí, které by mohlo navždy změnit jeho život. Mezitím, Lillyine bezohledné činy způsobí, že si Stefan uvědomí jak daleko je jho matka ochotná zajít, aby se setkala se svou "rodinou". Po sledě ničivých událostí, je Damon nucený učinit nejtěžší rozhodnutí ve svém životě.


Spoilers (TV Line, TV Guide)

22. dubna 2015 v 12:45 | Nina |  »OTHER & NEWS«
TV Line: Do finále: "Připravujeme se na první svatbu v našem seriálu." prozradila výkonná producentka Caroline Dries. "Takže se těšíme na všechny předsvatební rituály, které předházejí velkému dni. Vždyť víte, striptýz, rozlučky se svobodou, svatební šaty...krveprolívání - a podobně." Mezitím se dozvíme víc o "mnohotvárné" minulosti matky Salvatorové a Stefan se pokusí zastavit nelidskou Caroline před vydáním se na "cestu zkázy". Bonniiné nedávné činy budou mít "šokující a děsivé" následky.

Finálová epizoda (14. května): Ano, je to strašná pravda. Nina Dobrev (Elena) se s námi rozloučí ve finálové epizodě, ale okolnosti jejího odchodu spočívají výhradně na Damonových ramenech: "Dostáváme se k výsledku Damonového rozhodnutí (dát nebo nedát Eleně lék) a bude to mít obrovský následek na Elenu a všechny ostatní." řekla Caroline.

TV Guide: Teď když Nina Dobrev opouští seriál, velkou otázkou je: Zemře Elena? Zatímco si myslíme, že vezme lék, výkonná producentka Caroline Dries nás varuje, že v každém případě si máme nachystat kapesníky:
"Měli jsem výhodu, že jsme už nějakou dobu o odchodu Niny věděli, takže jsme byli schopní napsat takovou rozlučku, které by byla nejlepší pro pro tuto molivanou postavu. Bylo emocionální už jen o tom přemýšlet, natož to ještě psát, ale myslím si, že Julie bude souhlasit s tím, že když nadešel čas vzít pero, příběh plynul velmi přirozeně." Co se týká ostatních, očekávejte, že situace mezi Caroline a Stefanem bude trochu nepříjemná, když získá zpět svoji lidskost a oba si popovídají na svatbě Jo a Alarica v předposlední epizodě. "Caroline, stejně jako Stefan, se bude cítit velmi zahanbená, když bude po všem a bude bojovat se sladěním těchto pocitů a nalezením způsobu jak se přes ně přenést. Když ji bude trápit pocit viny a výčitky svědomí, opravdový vztah se Stefanem se nebude zdát možný." Och, a nezapomínejme na Kaie! On a jeho nový "zvěřinec" krvelačných upírů budou plánovat svůj návrat z roku 1903.