Prosinec 2014

CAROLINE DRIES FOR ALLOY ENTERTEINMENT

31. prosince 2014 v 14:13 | Nina |  »OTHER & NEWS«
Přidávám rozhovor s výkonnou producentkou Caroline Dries o zimním finále, tentokrát pro portál Alloy Entertainment.

Julie Plec na Twitteru prozradila, že se Bonnie podaří utéct. Ale protože je to TVD, víme, že to nebude tak snadné. Můžete nám prozradit něco víc o návratě naší milované čarodějky?
Určitě jste si všimli, že se všude mluví o tom, jak Sony někdo hacknul! Julie je něco jako Sony Hack 2.0, protože vyspoilerovala celý zbytek série. (smích) Můžu vám říct, že Bonnie se momentálně cítí jako kdyby byla v pekle. Narozdíl od věznění na Druhé straně (v 5. sérii), kdy měla přístup k reálnému světu a tak trochu se mohla nepřímo podílet na životě svých přátel, teď uvízla v časové smyčce jednoho dne, který se pořád opakuje a přivádí ji to k šílenství. Jak jsme viděli v zimním finále, už to víc nemohla vydržet a zapálila vánoční stromeček. Takže bude trpět, ale nakonec přijme výzvu a stane se z ní silná osoba za účelem dostat se odsud pryč. Předtím, než uvidí světlo na konci tunelu, bude čelit několika překážkám, ale nakonec se určitě vrátí jako jiná Bonnie.

Damon a Elena byli velmi blízko k polibku pod jmelím. Elena měla rozhodně v očích malé jiskřičky, když se objevila před Salvatorským domem. Jenže, Kai se rozhodl, že zničí všechnu zábavu a uvalil na ni maskovací kouzlo a uvedl ji do bezvědomí. Čekají Delenu v novém roce lepší časy?
Překvapivě mi tentokrát nepřišlo tolik nenávistných tweetů, ikdyž možná nějaké dostanu později, ale myslím si, že diváci byli velmi nadšení z toho, že jsme tuhle hru trochu víc natáhli, když se Elena vědomě rozhodla konfrontovat city k Damonovi, když jsme je poprvé dali dohromady na konci 4. série polibkem před krbem, následující 3 měsíce jsme přeskočili. Prožili spolu hodně společného času, který jsme neměli možnost vidět - něco jako líbánky nového partnerského vztahu. Je to trochu trapné a zvláštní a jste nervózní z toho, co řeknete. V podstatě jsou to všechno věci, které jsme poprvé neviděli, ale teď bude velmi zábavné to sledovat.

Ikdyž nás Kai pořádně naštval, když zničil potencionální roztomilý moment, líbí se nám jakým je neúnavným troufalcem. Teď, když je plný Poutnické magie, co to bude znamenat pro sjednocení dvojčat a pro naše vzácné upíry, hlavně pro jeho nejnovější obět, Elenu?
Kai neměl ještě nikdy předtím přístup k takovému množství magie a ještě nikdy mu v organismu nekolovalo tolik magické moci. Takže začne cítit rostoucí bolest a uvědomí si, že vysál trochu víc magie, než může zvládnout. A co se týká našich chlapců, vzhledem k jejich návratu domů do Mystic Falls, nebude to pro ně znamenat nic dobrého. Není právě nejlepší, když máte v seriálu záporáka, který je totální sociopat a doslova v sobě nemá ani špetku empatie s takovou mocí. Jeho cílem je momentálně to stejné, co od začátku - sjednotit se s Jo a je odhodlaný uskutečnit to.

Když už mluvíme o Jo, v zimním finále se nám moc líbilo, jak Liv podporovala svoji sestru. Na začátku epizody se chovala ve smyslu: "Proč by mi na tobě mělo záležet?" a ke konci byla "Ty to zvládneš! Dokážeš ho porazit!" Uvidíme jak se budou sbližovat? Bude Liv její mentorkou - něco podobného, jako když Hermiona pomáhala Harrymu praktikovat magii během Turnaje tří kouzelníků?
(smích) Ano. Bude to přesně takové a dokonce bude v 11. epizodě zmínka o Harrym Potterovi. Liv ji využívala pro své vlastní potřeby, protože nechtěla, aby během sjednocení dvojčat zemřela ona nebo její bratr Luke. Ale má srdce a není vypočítavou mrchou. Začne brát Jo jako svoji sestru. V další epizodě ji pomůže přijmout magii a připomene jí jak se dělají kouzla. Liv si začne uvědomovat, že je před ní hodně práce a Jo se má co učit.

Jeden ze zvratů v příběhu, který nám udělal vrásky na čele, byl ten, když jsme se dozvěděli, že šerifka Forbesová bojuje s nádorem, který se nedá operovat. Připadá nám to trochu náhodné, protože jsme na ní neviděli žádné příznaky onemocnění v předešlých epizodách. Proč teď a proč rakovina?
To je na rakovině tak tragické - je náhodná a nečekaná. A přesně tohle jsme se snažili říct tímto zvratem. Náš seriál je celý o smrti - snažíme se zabránit smrti, vyvarovat se smrti a porazit smrt. A potom, z ničeho nic se objeví tahle velmi lidská nemoc a všichni jsou zaskočeni: "Och, co uděláme teď?" V současnosti neexistuje žádný lék na šerifčinu rakovinu a právě proto to děláme teď v polovině série.

Líbí se nám dozvídat se víc o upíří mytologii a pokud jde o účinky krve, už začátkem roku jste začali naznačovat, že není lékem na všechno. Když jsme zjistili, že Enzo zemřel na tuberkulózu, tušili jsme, že na tom něco bude, a nešťastná situace Liz Forbesové nám to jen potvrdila. Budou vnitřní účinky upíří krve hlavním tématem, který bude tento příběh hnát dopředu?
Ano určitě. Víc to prozkoumáme v dalších epizodách. Je celkem jasné, že věc, kterou bysme v tomto případě udělali, je zkusit vyléčit Liz upíří krví a to uděláme v další epizodě. Uděláme z toho jednu z možností. Naše postavy budou diskutovat o výhodách a nevýhodách léčení Liz nadpřirozeným způsobem a budou na to mít odlišné názory.

Vzhledem k tomu, že celý příběh s rakovinou je velmi smutný, rozhodně nás zajímá, jak to ovlivní Caroline. Neustále je utlačovaná k hranicím svých sil, ale tohle je úplně nový level bolesti. Můžete nám prozradit něco o tom, jak to ovlivní její cestu upírky? Budeme svědky Temného povstání Caroline?
Caroline je svým způsobem posedlá kontrolou a být upírkou jí tuhle vlastnost znásobilo. A když mluvíme o posedlosti kontrolou: "Je tu něco, nad čím nemá absolutně žádnou moc a není pro to žádné řešení," nebude to akceptovat. Caroline zkusí vzít situaci do vlastních rukou a to bude mít několik zajímavých následků.

Celé utrpení se šerifkou Forbesovou sblížilo Stefana a Caroline. Když ho nejvíc potřebovala tak tam pro ni byl jako přítel. Teď, když je jejich přátelství napravené, co čeká tuhle dvojici?
Ikdyž Caroline tak trochu vytěžila z téhle hrozné situace, kterou si prochází její matka, myšlenka na romantiku a lásku není v popředí její mysli. Opravdu se bojí o svou matku a myslí jen na to jak se o ni postará a pomůže jí dostat se z těch těžkých časů. A pokud jde o Stefana, využije to jako příležitost být dobrým přítelem a tak trochu napravit všechno, v čem selhal na začátku této série.

V promo videu k další epizodě "Woke Up with a Monster", Stefan prozradí Enzovi, že Sarah Salvatorová je naživu. Nebude to trvat dlouho a Damon se určitě dozví, že jeho bratr před ním skrýval tak velké tajemství. Jak bude reagovat? A proč je Enzo tak posedlý Stefanem?
Rozhodně se k tomu dostaneme - proč se Enzo snaží zničit Stefanovi život - v další epizodě. A co se týká Damonové reakce na novinku o Sarah, nemůžu vám toho moc prozradit, ale řeknu vám, že to bude překvapením pro každého.

•SPOILERS (TV LINE, TV GUIDE, E!ONLINE)

25. prosince 2014 v 14:15 | Nina |  »OTHER & NEWS«
TV LINE: Kai je moje oblíbená postava v TVD! Máte nějaké zprávy o tom, co ho čeká v roce 2015?
Kaie nečeká nic dobrého. Výkonná producentka Caroline Dries prozradila, že název další epizody - Woke Up With a Monster - přímo souvisí se situací mezi Elenou a Kaiem. Nezruší své maskovací kouzlo, dokud nedostane přesně to, co chce - a on se chce spojit.

E!ONLINE: Něco o Bonnie a Jeremym? Prosííííím.
Jestli/když se Bonnie dostane pryč z vězení a vrátí se zpět do reality, Jeremy si na ní všimne několika velkých změn. Hořící vánoční stromeček symbolizoval minulost, kterou Bonnie nechala za sebou. ''Bylo to rozhodně symbolické,'' řekla výkonná producentka Caroline Dries. ''Bonnie se snažila na její situaci vidět něco pozitivního a chtěla si vychutnat oslavu a své vzpomínky a nelitovat se. Ale bylo to hrozné. První kapitola, ve které jsme viděli Bonnie zavřenou ve vězení skončila a přichází nová silná ''badass'' Bonnie. Sem s ní.

TV GUIDE: Pomóóóc. Potřebuji nějaký spoiler, který by mi pomohl přežít zimní vysílací pauzu.
Četli jste spoilery, které na Twitteru zveřejnila výkonná producentka Julie Plec? A hlavně to, že uvidíme hodně líbání? Můžeme potvrdit, že tam bude minimálně jeden dlouho-očekávaný polibek, ale musíte si na něho ještě pár epizod počkat. Ale věřte nám - na tuto scénu se vyplatí počkat.

•NOVÁ POSTAVA V TVD

23. prosince 2014 v 22:42 | Nina |  »OTHER & NEWS«
Do Mystic Falls přichází další záhadná dáma. Herečka Annie Wersching bude ztvárňovat roli překrásné a silné ženy jménem Lily. Tato přesvědčivá a silná žena udělá všechno proto, aby ochránila ty, které miluje, zatím ale není jasné koho (nebo co) vlastně miluje. Poprvé se Lily objeví v 15. epizodě, která má název Let Her Go a kterou bude režírovat výkonná producentka Julie Plec.

•6. 12. 2014 - SPARTAN RACE OBSTACLE RACING

22. prosince 2014 v 13:21 | Nina |  »GALLERY UPDATE«


Přidávám trochu pozdě fotky ze Spartan Race, kterého se Nina zúčastnila společně s Chrisem Woodem.


GALLERY LINKS:
Domů > Appearances > 2014 > December 6th: Spartan Race Obstacle Racing


•6x10 - CHRISTMAS THROUGH YOUR EYES

18. prosince 2014 v 12:13 | Nina |  »GALLERY UPDATE«

0001~4.jpg 0003~2.jpg 0005~3.jpg 0007~3.jpg 0009~3.jpg

GALLERY LINKS:
Domů > Television Series > The Vampire Diaries (2009 - 2015) > Season 6 (2014 - 2015) > Screencaptures > Episode Screencaps > 6x10 - Christmas Through Your Eyes

•CAROLINE DRIES FOR E!ONLINE: INTERVIEW

15. prosince 2014 v 13:38 | Nina |  »OTHER & NEWS«

Výkonná producentka Caroline Dries se vyjádřila k událostem zimního finále v rozhovoru pro E!OLINE.

Může se zbláznit z tolika věcí, které se stali. Magická hranice je pryč! Vždy jste plánovali, že tohle kouzlo nevydrží navždy?
Chtěli jsme, aby mělo nejaký vliv, takže jsem se ho nechtěli zbavit hned na začátku. Ale také jsme věděli, že vytrháváme naše postavy z míst, které vlastníme a díky tomu to měla produkce při vyprávění příběhu hodně těžké. Mysti Falls také představuje centrum dění pro naše postavy, takže dostat se domů bylo pro ně symbolickou misí v první polovině této série. Díky tomu, že Kai mohl kouzlo vysát, to fungovalo a byl to perfektní způsob jak ho odstranit.


Bylo to perfektní! Protože teď už není jen darebák, ale supernabitý superdarebák! Těším se na to, co udělá dál.
Jedinou jeho slabinou bylo to, že neměl přístup k vlastní magii. Teď jí má až po uši.

Bude to pro něho trvalý zdroj magické moci, anebo ji může za nějaký čas vypotřebovat?
Je to časově omezené. Nabíjí se jako baterie a potom se vybije jak nějaká levná a zlá baterie. Není to pro něho trvalé řešení, ale následky se určitě projeví v 11. epizodě po vánoční přestávce.

Co nám můžete prozradit o jeho pláně s Elenou, kterou zajal?
K Damonovi a Eleně přechovává hněv, ale hlavně k Damonovi, díky kterému uvízl ve vězení, takže si myslí, že ublížit Damonovi přes Elenu bude perfektní pomstou. Ale má i další významný důvod, a snaží se o...to vám nemůžu říct! Ale vysátí celé magie z Mystic Falls bude mít následky i pro něho a potřebuje Elenu, aby mu s nimi pomohla.

A teď mi dovolte chvílu zuřit: ta Delena scéna se jmelím. Byli jsme tak blízko k polibku! Ale vy jste nám ho sebrali! Doslova jsem odhodila pryč svoji láhev s vodou.
To je dobře! Chtěli jsem to zakončit otevřeně a i navzdory, že jsme všichni připravení na návrat Deleny a vyřešení věcí mezi nimi, chtěli jsme mít v této epizodě velký zvrat. Takhle jsem k tomu došli. Vím, že to pravděpodobně rozčílilo hodně lidí, protože jmelí bylo hodně zmiňované ve spoilerech.

Ale musím říct, že i vzhledem k tomu, že jsem se velmi těšila na jejich velký romantický moment, bylo to velmi chytré.
Děkuji! Raději jsme chtěli dosáhnout toho, aby lidé házeli lahve s vodou, než aby si řekli: ''Jééj, přesně tohle jsme čekali.''

Takže, až se seriál vrátí, je tam nějaká šance pro Delenu?
Můžu vám slíbit, že konečně uvidíme jak se s tím vypořádají tváří v tvář a i nadále budeme sledovat vývoj jejich vztahu. Oddělení nebude trvalé, jen musíte být trpěliví.

A teď si pojďme promluvit o srdcervoucím odhalení, když jsem se dozvěděli, že šerifka Forbesová má nádor na mozku. Srdce mě zabolelo. Co máme čekat od tohoto příběhu v budoucnu?
Poprvé v seriálu uvidíme lidské utrpení z velmi lidské nemoci. Je to poprvé, co nikdo nebyl zasáhnutý něčím nadpřirozeným. Pro Caroline to bude výzva, a bude se to snažit napravit a zachránit svou matku, ale nebude se jí to moc dařit. Pro náš seriál je to ironicky ta nejzajímavější věc, která se v něm může odehrát. Už v něm bylo hodně úmrtí, ale tohle je celkem nový způsob jak se můžeme na smrt dívat a kde to není něco, co můžou kontrolovat, zastavit nebo lehce napravit.

Kdy jste vymysleli tuhle dějovou linii?
Na začátku série, když jsme si uvědomili, že Caroline se stala jednou z hlavních postav tohoto seriálu a chtěli jsme jí dát pořádný příběh. Dostala jsem hodně nenávistných tweetů o tom, abysme Caroline nedávali jen příběhy, které se točí kolem jejích milostných zajmů. Opravdu jsme jí chtěli dát šťavnatý příběh, ve kterém se bude muset vypořádat s tím, že její jediný žijící příbuzný je nemocný a vedle všech upířích záležitostí to vyzní jako velmi lidský příběh. Zdálo se nám to velmi reálné a důležité.

•SPOILERS (TWITTER)

15. prosince 2014 v 12:54 | Nina |  »OTHER & NEWS«

Výkonná producentka Julie Plec se rozhodla na Twitteru prozradit pár zajímavostí (spoilerů) o pokračování 6. série v novém roce.

 1. V roce 2015 se stanou velké věci.
 2. Uvidíme sjednocení, ale které čarodějky to budou?
 3. Jednu epizodu bude režírovat úžasný Paul Wesley (Stefan).
 4. Konečně se seznámíme s pravou Sarah Salvatore.
 5. Bonnie se vrátí, ale kdy? A jak ji změní to, co prožila?
 6. Setkámě se s mladou Caroline a mladým Stefanem (samozřejmě v oddělených flashbacích).
 7. Uvidíme hodně líbání. Hodně moc a víc než jednoho páru.
 8. Někteří se spolu vyspí, někteří se rozejdou a někteří se usmíří. Nemusí se to ale týkat jen jednoho páru.
 9. Poteče krev (promiňte, nemohla jsem odolat).
 10. Zemře víc, než jedna osoba.
 11. Bonnie bude oslavovat narozeniny.
 12. Matt Donovan najde své životní poslání.
 13. Tyler Lockwood se postaví ze svou holku.
 14. Uvidíme flashbacky s Damonem do roku 1858.
 15. Stefan Salvatore napraví přátelství.
 16. Alaric Saltzman upadne do milého romantického vztahu.
 17. Enzo potká holku.
 18. Caroline Forbesová bude uvažovat nad účinky upíří krve.
 19. Elena Gilbertová dostane návrh, který by jí mohl změnit celý život.
 20. V blízké budoucnosti se neplánuje crossover mezi TVD a TO. Ale možná jednoho dne...
 21. Jeremy se zapíše na uměleckou školu. Ne, opravdu.

•6x11 - WOKE UP WITH A MONSTER - PROMO

15. prosince 2014 v 12:40 | Nina |  »TVD VIDEOS«

PŘEKLAD:

STEFAN: Co tady děláš?
ENZO: Mysli si o mě, že jsem staromódní, ale neschvaluji, aby měli bratři mezi sebou tajemství.
ELENA: Proč jsem tady, Kaii?
DAMON: Měl jsem mu vrvat oči z důlků, když jsem měl ještě šanci. Kde je Elena?
STEFAN: Je to dcera Zacha Salvatora, což znamená, že je to moje neteř. To je moje velké tajemství.
ENZO: A proč ho tak skrýváš?